top of page

LDzB sporta svētki 2019No 24.-25.augustam atpūtas kompleksā „Grantiņi” Jelgavas novada Svētes pagastā norisinājās Latvijas Dzelzceļnieku biedrības sporta svētki 2019. Sabrauca ap 100 pasāķuma dalībnieku un sporta svētkiem kvalificējās 6 komandas ar šādiem nosaukumiem – Bānītis, Īpaši Sportiski Cilvēki, Kreisais Manevrs, DK Kustība, From Cargo With Love un komanda Satiksme: Jelgava – Abrene. Saskaņā ar aktualizēto sporta spēļu nolikumu komandas mērojās spēkiem šādos sporta veidos – volejbols, futbols, dambrete, fotomedības, stafete un pirmoreiz vesturē tieši LDzB vajadzībām īpaši adaptētajā disciplīnā ar nosaukumu LDzB Kvadratlons. Arī individuāli dalībnieki varēja pierādīt savu sportisko varēšanu šādos sporta veidos – šautriņu mešana, tāllekšana no vietas, basketbola soda metieni, svara bumbu celšana, makšķerēšana un kāršu spēle Zole.

Komandu ieskaitē volejbolā, futbolā un LDzB Kvadratlonā I vietu izcīnīja komanda Bānītis, dambretē un fotomedībās komanda DK Kustība, stafetē komanda Kreisais Manevrs.

Dažas tiesnešu atziņas par šo komandu sniegumu:

– Bānītis volejbolā parādīja ļoti labu spēli, taču pirmās divas bija tīrā veiksme, ar ostīšanos, sabļaustīšanos savā starpā, saspēles meklēšanu un atrašanu

– DK Kustība dambretē bija atradusi savu zelta kārti 9.gadīgā Aleksandra Tabunova personā, kas vieglu roku pārējos konkurentus apspēlēja ar rezultātu 4,5 punkti no maksimāli 5 punktiem iespējamiem

– Kreisais Manevrs disciplīnā stafete ieguva uzvarētāja laurus, pateicoties komandas vispārējās viltības fonam, jo šeit tie izlozes kārtā startēja kā pēdējie, līdz tam pamatīgi analizējot citu konkurentu kļūdas attiecīgajos stafetes posmos

Komandu vietu sadalījums kopvērtējumā šogad izvērtās nekad nebijušā pasākumā, komandu starpā uzvarēja – DRAUDZĪBA….Jo I – III vietas kopvērtējumā pēc punktiem dalīja komandas DK KUSTĪBA, BĀNĪTIS un KREISAIS MANEVRS. Pēc tiesnešu koleģiāla lēmuma ceļojošais kauss piešķirts komandai DK KUSTĪBA.

Individuālajās sacensībās rezultāti I vietai sekojoši:

Tāllekšana no vietas – sieviešu konkurencē Kristīna Vite 2,35m, vīriešu konkurencē Uģis Bērziņš 2,53m;

Basketbola soda metieni – Jānis Smoļenkovs, rezultāts 6 no 10;

Svara bumbu celšana – Andis Lācis, rezultāts 73/73;

Šautriņu mešana – Patriks Markēvičš;

Makšķerēšana – Dzintars Laizāns;

ZOLE – Guntars Broders.

Šī gada izaicinājums bija dalībnieku ēdināšanas nodrošināšana pašu spēkiem, ar ko lieliski galā tika mūsu talantīgais ševpavārs Andrejs Bite.

Liels Paldies par piedalīšanos un darbu visiem pasākuma dalībniekiem, sporta disciplīnu tiesnešiem, organizatoriem kā arī mūsu neredzamās frontes kareivjiem, kas mūs no attāluma atbalstīja morāli. Lai mums kopā vienmēr izdodas!


Comments


bottom of page