top of page

2017 - A.E.C. Latvijas sekcijas ziņas

8.decembrī notika Eiropas Dzelzceļnieku Asociācijas Latvijas sekcijas (A.E.C.L.) valdes sēde. Tika runāts par A.E.C. jaunā Biroja sastāvu, kurš tika ievēlēts šogad Ģenerālā Asamblejā Poznaņā , kur tika arī diskutēts par t.s. ES ceturto dzelzceļa paketi. Apmainījāmies ar jaunumiem Eiropas dzelzceļa tīklā – Trans-Sibīrijas līnijas pagarināšanu līdz Austrijai , par jauno dzelzceļa līniju no Ķīnas uz Eiropu caur Baku, Tbilisi un Turciju , u.t.t.

Apspriedām A.E.C. piedāvājumu piedalīties FEANDC Kongresā 2018 Monsā, Beļģijā, par plānotiem Eiropas Dienām Itālijā, Austrijā, Rumānija-Bulgārijā.

Mūsu sekcijas plānos 2018.g. pavasarī apmeklēt Igaunijas Dzelzceļa muzeju Lavassārē. Ir arī ziņa visiem – Itālijas sekcija 2018.g. organizē pirmo starptautisko fotokonkursu par godu Frančesko Brankato (1° MEMORIAL FRANCESCO BRANCATO). Par konkursa noteikumiem un iespējām piedalīties var uzzināt pie mūsu sekcijas sekretāres A.Vihrjakovas. Digitālas fotogrāfijas varēs iesniegt līdz 2018.31.03. un rezultātus kompetenta konkursa komisija paziņos 2018.gada oktobrī.

Comments


bottom of page