Dzelzceļa inženieru dienās apbalvotie labākie inženieri

2021.g.

Vjačeslavs Bučinskis

Dainis Lācis

Aleksejs Kostins

Iļja Korago

Jūlija Oršere

Igors Novikovs

Vladimirs Karevs

2020.g.

 

Vjačeslavs Dobrovoļskis

Jānis Eiduks

Ivars Eņģelis

Ivans Gutniks

Jurijs Lucevičs

Aleksejs Stepanovs

Jevgenijs Šutrenkovs

 

2018.g.

 

Vladimirs Gaidučiks

Olga Nikolajeva

Maksims Šlikovs

Olga Lahmaja

Aleksandrs Semenecs

Vjačeslavs Skurihins

Lidija Solovjova

Natālija Rusanova

Lilija Tolkačova

Josifs Karasinskis

Jeļena Svenča

Nataļja Solovjova

 

2017.g.

 

Uģis Bergfelds

Vitālijs Ševčenko

Jurijs Konopeļko

Kristina Kurilina

Renāta Ogorodņikova

Vladimirs Rasjuks

Artjoms Šapotņiks

Viktors Loginovs

Nataļja Fiļipova

Vladimirs Ivaņenko

Aleksandrs Smirnovs

Vladimirs Krivoguzovs

 

2016.g.

 

Olga Kurpniece - SIA “LDZ CARGO” rīkotājdirektora vietniece informācijas tehnoloģijas jautājumos.

Dace Ivaščenko - SIA “LDZ CARGO” Biznesa procesu izpētes un attīstības daļas Projektu nodaļas Projektu vadītāja

Tatjana Čabikina - VAS „Latvijas dzelzceļš” Rīgas reģionālā centra priekšnieka vietniece elektroapgādes jautājumos

Nataļja Jegorova - VAS „Latvijas dzelzceļš” Signalizācijas un sakaru distances Vadošais elektrotehnisko iekārtu inženieris

Aleksandrs Masans - VAS „Latvijas dzelzceļš” Tehniskās vadības direkcijas Vienotā dispečeru vadības centra vadītājs

Svetlana Švaļuka - VAS "Latvijas dzelzceļš" Rīgas ekspluatācijas iecirknis, Vadošais dzelzceļa inženieris

Jevgēnijs Prokopenkovs - VAS "Latvijas dzelzceļš" LDZ Ģenerāldirekcija,  Tehniskās vadības direkcija, Kustības organizācija, Ritošā sastāva daļa, Vagonu remontu un ekspluatācijas nodaļas Vagonu ekspluatācijas vadošais inženieris

Artjoms Pribilovs - SIA "LDZ ritošā sastāva serviss" > LDZ RSS Lokomotīvju remonta centrs, Lokomotīvju remonta centra Rīgas iecirknis, Inženieru tehniskās daļas Vecākais iekārtu ekspluatācijas inženieris

Rūta Bukovska - VAS "Latvijas dzelzceļš" Ceļu distance, Rīgas reģiona tehniskās daļas Dzelzceļa ekspluatācijas inženieris

Vadims Barandohins - VAS "Latvijas dzelzceļš" Ceļu distance, Latgales reģiona tehniskās daļas Vadošais dzelzceļa ekspluatācijas inženieris

Aleksandrs Zjatkovs - VAS "Latvijas dzelzceļš" Attīstības direkcijas Tehniskās daļas vadītājs

Mihails Katajevs - VAS "Latvijas dzelzceļš"  Tehniskās vadības direkcijas Automātikas daļas vadītājs

 

2015.g.

 

Dmitrijs Zaicevs – Tehniskās vadības direkcijas Ceļu saimniecības diagnostikas un tehnoloģiju daļas vadošais inženieris,

Raimonds Geikins – Ceļu distances Latgales tehniskās daļas vadošais inženieris.

Svetlana Juzāne – SIA „LDZ ritošā sastāva serviss” degvielas daļas galvenā speciāliste,

Jānis Strods - SIA „LDZ ritošā sastāva serviss” lokomotīvju remonta centra Rīgas iecirkņa vecākais tehnologs,

Olga Bobiča – Jelgavas reģionālā centra SCB ierīču tehniskās dokumentācijas grupas elektrotehnisko iekārtu inženiere,

Andrejs Kovaļenko - Jelgavas reģionālā centra SCB ražošanas iecirkņa elektrotehnisko iekārtu inženieris,

Andrejs Šakaļuks – Tehniskās vadības direkcijas Vienotā dispečeru vadības centra vilcienu dispečers,

Romans Jefanovs – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa tehniskās daļas vadītājs,

Antons Urbanovičs – Signalizācijas un sakaru distances vadītāja pirmais vietnieks,

Olga Lapsa – SIA „LDz CARGO”  Tehniskās departamenta ražošanas tehniskās daļas darba aizsardzības vadošā inženiere,

Dmitrijs Solovjovs - SIA „LDz CARGO”  Tehniskās departamenta lokomotīvju ekspluatācijas daļas galvenais specialists

Aleksandrs Jefimovs – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa Vagonu saimniecības daļas Šķirotavas vagonu tehniskās apkopes punkta priekšnieks,

Andrejs Maksimovs - Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa Vagonu saimniecības daļas Rēzeknes VTAP  Vagonu kartējā atkabes remonta   punkta meistara p.i.

 

2014.g.

 

Svetlana Sokolova – Tehniskās vadības direkcijas Vienotā dispečeru vadības centra vilcienu dispečere;

Ludmila Bogačova – Tehniskās vadības direkcijas vilcienu kustības grafika galvenā speciāliste;

Oļegs Pankovs – Signalizācijas un sakaru distances Daugavpils reģionāla centra apvienotā Rēzeknes ražošanas iecirkņa sakaru ražošanas  iecirkņa priekšnieks;

Viktors Kabanovs – Signalizācijas un sakaru distances Rīgas reģionāla centra kontakttīkla centra priekšnieks;

Ina Solovjova - Rīgas ekspluatācijas iecirkņa Vagonu saimniecības daļas inženiere vagonu remonta jautājumos;

Olga Krasjko-Ņikonova – Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa Vagonu saimniecības daļas darba aizsardzības  inženiere;

Guntars Broders – SIA „LDz Ritošā sastāva serviss” Tehniskās direkcijas Remonta daļas vadītāja vietnieks lokomotīvju remonta jautājumos;

Genādijs Burovs – SIA „LDz Ritošā sastāva serviss” Lokomotīvju remonta centra Rēzeknes ceha vecākais meistars;

Oļesja Ļeščova – SIA „LDz CARGO” Rīgas reģionālā centra darba aizsardzības inženiere;

Aiga Īle - SIA „LDz CARGO” Liepājas kravu termināla dzelzceļa transporta inženiere;

Raimonds Naglis – Tehniskās direkcijas Ceļu saimniecības diagnostikas un tehnoloģiju daļas vadošais diagnostikas inženieris;

Anatolijs Artemjevs – VAS „Latvijas dzelzceļš”  Būvniecības nodaļas būvinspektors;

Artjoms Karčevskis – Elektrotehniskā saimniecības elektromehānisko iekārtu galvenais speciālists;

Valts Veilands – Ritošā sastāva daļas Vagonu remonta un ekspluatācijas nodaļas vadītājs.

 

2013.g.

 

Artūrs Bite - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss”  remonta daļas vādītājs;

Olga Frolova - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss” Liepājas ceha ražošanas meistare;

Nadežda Trojana – SIA „LDz CARGO”  bilances un ienākumu uzskaites nodaļas uzskaitvede;

Lidija Tihaja – SIA „LDz CARGO” ražošanas tehniskās daļas vadošā inženiere;

Vitālijs Poļetajevs – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa vagonu saimniecības daļas darba aizsardzības vadošais inženieris;

Arvīds Kozinda – Daugavpils  ekspluatācijas iecirkņa vagonu saimniecības daļas vadītāja vietnieks;

Dmitrijs Ošņakovs – Signalizācijas un sakaru distances SCB ražošanas iecirkņa Nr.2 priekšnieks;

Ruslans  Borisevičs - Signalizācijas un sakaru distances tehniskā centra vadošais telekomunikāciju inženieris;

Tatjana Balabka – Jelgavas stacijas vadošā inženiere;

Ruslans Ivanovs -  Šķirotavas stacijas vadošais inženieris;

Jevgenijs Drizļionoks – Ceļu distances Rīgas reģiona struktūrvienības daļas vadošais inženieris;

Inna Arefjeva - Ceļu distances Latgales reģiona struktūrvienības daļas vadošā inženiere;

Guna Holste – Projektu vadības daļas vadītājas vietniece;

Solvita Betlere – Attīstības plānošanas nodaļas galvenā analītiķe.

 

2012.g.

 

Irīna Tutova -  SIA „LDZ CARGO” Komercdarba organizācijas un kravu pārvadājumu noteikumu nodaļas vadītāja;

Vladislavs Kļaders – SIA „LDZ CARGO” Ventspils reģionālā centra vadītājs;

Igors Maglišs - SIA „LDZ CARGO” Daugavpils reģionālā centra vadītājs;

Roberts Soibeļmans - SIA „LDZ CARGO” Torņakalna kravu termināla  vadītājs;

Vera Vlasenko – Ceļu distances Rīgas reģiona tehniskās daļas vadošā inženiere;

Valērijs Samburs - Ceļu distances Latgales reģiona tehniskās daļas vadītājs;

Egils Feldmanis - Ceļu distances Ventspils nodaļas vadītājs;

Vadims Dunaiskis – Signalizācijas un sakaru distances Daugavpils reģionālā centra elektrotehnisko iekārtu elektroinženieris;

Viktors Lavrenovs - Signalizācijas un sakaru distances Daugavpils reģionālā centra telekomunikāciju  ražošanas iecirkņa priekšnieks;

Tatjana Krasova – Tehniskās vadības direkcijas Ritošā sastāva daļas vagonu remonta nodaļas vadošā inženiere;

Vladimirs Akmolovs – RSS Lokomotīvju remonta centra lokomotīvju pieņēmējs;

Raimonds Skarainis - RSS Lokomotīvju remonta centra Rīgas iecirkņa lokomotīvju pieņēmējs;

Gaļīna Radčenko – Tehniskās vadības direkcijas Tehnoloģijas daļas Ekspluatācijas nodaļas darbu organizācijas galvenā speciāliste;

Jurijs Stukovs – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa Liepājas stacijas priekšnieks;

Žanna Bovtaļuka – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa Tehniskās daļas ekspluatācijas inženiere;

Arkādijs Gorbuls  - Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa Tehniskās daļas vadītājs;

Jurijs Lavrentjevs – Rēzeknes VTAP meistars;

Dmitrijs Gorbačovs – AS „PV”Tehniskā departamenta Ritošā sastāva daļas inženieris tehnologs;

Pāvels Gavrilovs – RTU Materiālu pārbaudes laboratorijas vadītājs, lektors;

Vera Ignatjeva – Pasniedzēja Daugavpils valsts tehnikumā;

Aleksejs  Bobeško - Tehniskās vadības direkcijas Elektrotehniskās saimniecības Automātikas daļas galvenais speciālists;

Oskars Stūrmanis – Finanšu direkcijas  Finanšu analītikas daļas  vadītājs.

 

2011.g.

 

Sergejs Holodovs - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss”  Lokomotīvju remonta centra vadošais tehnologs

Vjačeslavs Drozdovskis SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss”  Lokomotīvju remonta centra galvenais mehāniķis

Jurijs Kimbers - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss”  Vagonu  remonta centra tehnologs

Vladlens Makedons -  Ceļu distances vadītājs

Valdemars Daļeckis – SIA „LDZ infrastruktūra” valdes priekšsēdētāja vietnieks

Aleksejs Konstantinovs – Ceļu distances Jelgavas nodaļas vadītājs

Sergejs Železņaks – Rēzeknes vagonu tehniskās apkopes  punkta priekšnieks

Pēteris Ruļuks – Liepājas vagonu tehniskās apkopes punkta priekšnieks

Jevgēnijs Prokopenkovs – Vagonu remonta un ekspluatācijas nodaļas vadītājs

Maksims Ivanovs –Daugavpils reģionālā centra SCB ražošanas iecirkņa priekšnieks

Oļegs Andrejevskis -  Tehniskās vadības direkcijas Elektroapgādes daļas vadītājs

Aleksandrs Bulatovs – Tehniskās vadības direkcijas Automātikas daļas galvenais speciālists

Sergejs Kuprijanovs – SIA „LDZ CARGO” pārvadājumu norēķinu biroja vadītāja vietnieks

Aleksandrs Ņikiforovs – SIA „LDZ CARGO” kravu darba organizācijas daļas vadītājs

Andrejs Novickis – Daugavpils lokomotīvju ekspluatācijas nodaļas vecākais inženieris

Anatolijs Rogozins – DC galvenā dispečera vietnieks

Nikolajs Koptelovs – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa tehniskās daļas civilās aizsardzības vadošais inženieris

Romāns Uzlovs -  Satiksmes drošības daļas ekspluatācijas un komercdarba vecākais tehniskais inspektors

Oļegs Zeļenkovs -  Tehnoloģijas daļas vadītājs

 

2010.g.

 

Marina Nikitina - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss”  Lokomotīvju remonta centra vadošā inženiere

Nikolajs Ivanovs - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss”  Lokomotīvju remonta centra galvenais inženieris

Jelena Silicka - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss”  Vagonu  remonta centra inženiere

Ivans Laguns - Jelgavas ceļu distances galvenais inženieris

Romualds Griņoks - Daugavpils ceļu distances galvenais inženieris

Ivans Lemešonoks – Rīgas ceļu distances priekšnieka vietnieks

Anna Ivanova - Rīgas ekspluatācijas iecirkņa Vagonu saimniecības daļas vadošā inženiere

Viktors Prokofjevs – Tehniskās vadības direkcijas Vagonu remonta un ekspluatācijas nodaļas galvenais speciālists

Juris Ancāns – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa Vagonu saimniecības daļas vadītājs

Antons Korčevskis – Signalizācijas un sakaru distances Jelgavas reģionālā centra inženieris

Ruslans Lužkovs  – Signalizācijas un sakaru distances Jelgavas reģionālā centra inženieris

Jānis Čudars -  – Signalizācijas un sakaru distances Rīgas reģionālā centra elektromehāniķis

Kristīna Kurilina - Rīgas ekspluatācijas iecirkņa tehniskās daļas inženiere

Kazimirs Žuromskis – Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa daļas vadītāja vietnieks

Anatolijs Čerkins - Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa vagonu remonta punkta meistars

Svetlana Mihailova – SIA „LDZ CARGO” Kontroles nodaļas vec. revidente

Jevgenijs Pučinskis – SIA „LDZ CARGO” Rīgas reģionālā centra tehniskās daļas vadītājs

Konstantins Ņikiforovs – SIA „LDZ CARGO” Operatīvas nodaļas galvenais speciālists

Gaļina Semjonova -  Finanšu direkcijas Ekonomikas daļas vadītāja vietniece

Tatjana Kontijevska - Finanšu direkcijas Ekonomikas daļas vadītāja

Ludmila Ādamsone  - SIA „LDZ CARGO” Ekonomikas daļas vadošā ekonomiste.

 

2009.g.

 

Stepans Ostafijčuks – SIA “LDZ CARGO” Rīgas lokomotīvju      ekspluatācijas nodaļas vadītājs

Jurijs Kozlovskis – SIA “LDZ CARGO” Rīgas Krasta kravu termināla vadītājs

Jeļena Geronoka -  LDZ Rīgas ekspluatācijas iecirkņa Tehniskās daļas inženiere

Vladimirs Kožemjakovs – LDZ Personāla direkcijas personāla speciālists

Viktorija Orube - A/S “Pasažieru vilciens” Ritošā sastāva daļas vecākā inženiere tehnoloģe

Aleksandrs Jatins – LDZ Tehniskās vadības direkcijas Ceļu remonta daļas vadītājs

Vladimirs Terentjevs – Daugavpils signalizācijas un sakaru distances Rēzeknes apkalpošanas centra elektrotīklu vecākais elektromehāniķis

Aleksandrs Naumovs - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss” Lokomotīvju remonta centra  vecākais tehnologs

Valērijs Krukovskis - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss”  Vagonu remonta centra galvenais inženieris

Fjodors Mihailovs - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss” Projektu, mārketinga un attīstības daļas vadītājs

Andrejs Gromovs - SIA “LDZ Cargo” Daugavpils reģionālā centra Tehniskās daļas vadītājs

Andrejs Novickis -  SIA “LDZ Cargo” Daugavpils  lokomotīvju ekspluatācijas nodaļas vecākais inženieris

Valentīns Piļščikovs – Daugavpils stacijas priekšnieks

Zoja Jegorova – LDZ Tehniskās vadības direkcijas Tehnoloģijas daļas vadošā inženiere

Olga Medvedeva - LDZ Tehniskās vadības direkcijas Automātikas daļas galvenā speciāliste

Māra Lemeševska  - LDZ Tehniskās vadības direkcijas Tehnoloģijas daļas  inženiere

Viktors Ļašuks – Automātikas un sakaru laboratorijas priekšnieks.

 

2008.g.

 

Ņina Šilinska    - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss” Projektu, mārketinga un attīstības daļas vadošā inženiere;

Valērijs Ņizkodubovs – SIA “LDZ Cargo” Lokomotīvju ekspluatācijas daļas galvenais speciālists;

Mudīte Matisāne - SIA “LDZ Cargo” Daugavpils reģionālā centra Lokomotīvju ekspluatācijas nodaļas ražošanas tehniskās daļas inženiere;

Olga Kuzņecova - SIA “LDZ Cargo” Komercdarba organizācijas un kravu pārvadājumu noteikumu nodaļas inženiere;

Nikolajs Pļeševeņa - SIA “LDZ Cargo” Rīgas reģionālā centra vadītāja vietnieks;

Anatolijs Grigorjevs - SIA “LDZ Ritošā sastāva serviss” Vagonu remonta centra direktors:

Viktors Karpenko – Tehniskās vadības direkcijas Vilcienu kustības organizācijas daļas dispečers;

Andrejs Bļudins - Tehniskās vadības direkcijas Vilcienu kustības organizācijas daļas dispečers;

Viktors Žilinskis - Tehniskās vadības direkcijas Staciju ekspluatācijas nodaļas vadītājs;

Andrejs Šakurovs – Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa Tehniskās daļas vadītājs;

Tatjana Ontensone –Rīgas ekspluatācijas iecirkņa Tehniskās daļas inženiere;

Viktors Plešanovs – A/S “Pasažieru vilciens” Ekspluatācijas daļas vadītājs;

Dainis Zvaners – Tehniskās inspekcijas galvenais tehniskais inspektors;

Danata Kustikova – Jelgavas ceļu distances vadošā inženiere;

Tatjana Ņikitina – Elektrotehniskās saimniecības Telekomunikācijas daļas vadošā inženiere.

 

2007.g.

 

Aleksandrs Verhodubs - Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa ritošā sastāva daļas galvenais mehāniķis

Aleksejs Mošenkovs – A/S „Pasažieru vilciens” pasažieru pārvadājumu organizācijas daļas vadītājs

Boriss Stendzenieks – Ritošā sastāva ekspluatācijas daļas lokomotīvju ekspluatācijas sektora vadītājs

Vladimirs Bogdja – Jelgavas signalizācijas un sakaru distances inženieris

Anatolijs Razuvajevs – Rīgas signalizācijas un sakaru distances inženieris

Jelena Timofejeva – Liepājas stacijas inženiere

Ludmila Černigovska – Daugavpils ceļu distances ekonomiste

Viktors Balabka – Jelgavas vilcienu kustības organizācijas daļas vilcienu dispečers

Semjons Goldfarbs – Infrastruktūras pārvaldes tehniskās daļas vadošais inženieris

Antoņina Minčonoka – Latgales transporta un sakaru tehniskās skolas skolotāja 

Mečeslavs Lemeševskis – Lokomotīvju remonta centra inženieris

Vladimirs Čigaks – Ceļu un būvju ekspluatācijas daļas inženieris

Arnis Vītols – Rīgas ceļu distances inženieris

Nikolajs Bistrovs – Daugavpils signalizācijas un sakaru distances Rēzeknes elektroapgādes rajona priekšnieks

Vladimirs Savickis – Vagonu remonta centra inženieris

 

2006.g.

 

Vladimirs Dobrovoļskis - Ritošā sastāva ekspluatācijas daļas vagonu ekspluatācijas sektora vadītājs

Sergejs Čigaks – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa tehniskās daļas vadītājs

Oļegs Burlakovs – Telekomunikācijas daļas vadošais inženieris

Aleksandrs Dzenišs - Daugavpils signalizācijas un sakaru distances galvenais inženieris

Česlavs Tribis – Lokomotīvju remonta centra galvenais tehnologs

Nikolajs Bogustovs – Vagonu remonta centra vadītājs

Ludmila Mihailova – Ritošā sastāva remonta daļas vadošā inženiere

Nataļja Severineca – Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa vadošā inženiere

Tamāra Boiko – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa vagonu saimniecības daļas vadošā inženiere

Ņina Maniševa – Rīgas signalizācijas un sakaru distances  inženiere

Inna Arefjeva – Daugavpils ceļu distances vadošā inženiere

Raisa Ceicāne – Jelgavas ceļu distances tehniskās daļas priekšniece

Lilija Tiškoveca – Dzelzceļa remonta servisa Rīgas nodaļas vecākā inženiere

Tamāra Kulaka – Rīgas vilcienu kustības organizācijas daļas inženiere

Vera Vlasenko – Šķirotavas ceļu nodaļas vadošā inženiere

 

2005.g.

 

Vladimirs Gerasimovs – Ritošā sastāva ekspluatācijas daļas vagonu ekspluatācijas sektora vadītāja vietnieks

Romualds Gedjuns – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa revidents

Sergejs Grigorjevs - Rīgas ekspluatācijas iecirkņa revidents

Pjotrs Ivanovskis – Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa revidents

Leonīds Puškins – Ekonomikas daļas vecākais statistiķis

Genādijs Buraks – Tehniskās daļas vadošais elektroinženieris

Tamāra Kurkina – Rīgas būvju un teritorijas apsaimniekošanas iecirkņa būvinženiere

Marija Lomakina – Šķirotavas stacijas inženiere

Nataļja Kornilova –  Finanšu direkcijas vadošā grāmatvede

Irina Narkeviča – Daugavpils stacijas inženiere

Olga Gaigale – Rīgas iecirkņa vilcienu dispečers

Pavels Lukjaņuks –Daugavpils iecirkņa vilcienu dispečers

Mihails Koroļovs – Jelgavas  iecirkņa vilcienu dispečers

Viktors Karpenko – Vilcienu kustības vadības centra dispečers

 

2004.g.

 

Valerijs Minakovs -  stacijas inženieris

Tatjana Morozova – Jelgavas signalizācijas un sakaru distances inženiere

Staņislavs Keiviš – Rīgas  signalizācijas un sakaru distances inženieris

Arnis Vītols – Rīgas ceļu distances inženieris

Natalija Iljiniha – Dzelzceļa remonta servisa vadošā inženiere

Juris Mukāns – Ritošā sastāva tehniskās daļas vadītājs

Svetlana Ošņakova – Vecāku stacijas priekšniece

Jevgēnijs Prokopenkovs – Rīgas ekspluatācijas iecirkņa vagonu saimniecības daļas inženieris

 

2003.g.

 

Vladimirs Avramenko – Rīgas signalizācijas un sakaru distances Rīgas – pas. elektroapgādes rajona priekšnieks.

Henriks Biļinskis - Rīgas signalizācijas un sakaru distances SCB iecirkņa priekšnieks

Josifs Markevičs – Daugavpils  signalizācijas un sakaru distances sakaru iecirkņa priekšnieks

Marija Ovsjaņņikova – Zemitānu stacijas priekšniece

Pjoters Juškevičs – Krustpils stacijas priekšnieks

Jaņīna Susekle – Saldus stacijas priekšniece

Igors Bidzāns – Daugavpils vilcienu kustības organizācijas daļas vilcienu dispečers

Vita Stesele – Rīgas vilcienu kustības organizācijas daļas vilcienu dispečers

Svetlana Zireva – Jelgavas vilcienu kustības organizācijas daļas vilcienu dispečers

Sergejs Pastušeņa Daugavpils lokomotīvju ekspluatācijas nodaļas mašīnists instruktors

Ēriks Lašins – A/S „Pasažieru vilciens” mašīnists instruktors

Valerijs Ostapenko - A/S „Pasažieru vilciens” mašīnists instruktors

Aleksejs Boruns – Dzelzceļa remonta servisa vecākais meistars

Ināra Egle – Jelgavas ceļu distances vecākais meistars

Kazimirs Korotkijs – Daugavpils ceļu distances vecākais meistars

Vladimirs Gaidučiks – Šķirotavas stacijas vagonu tehniskās apkopes punkta meistars

Olegs Rakels – Jelgavas stacijas vagonu tehniskās apkopes punkta meistars