Kontakti

Latvijas Dzelzceļnieku biedrība

Latvijas Dzelzceļnieku biedrības rekvizīti:

Latvijas Dzelzceļnieku biedrība
Reģ.nr.LV40008072064


AS “Swedbank” HABALV22

Konts: LV13HABA0551035538546

Dzirnavu iela 147 k-3, Rīga, LV-1050

Gadījumos, kad nepieciešams nodot fiziskās personas datus, komercinformāciju un citu aizsargājamu informāciju aicinām izmantot e-adresi
 

Sandra Besere

Sekretāre - lietvede

67234126

ldzb@ldzb.lv

Māris Riekstiņš

Valdes priekšsēdētājs

29531011

maris.riekstins@ldzb.lv

Antonija Kokina

Valdes priekšsēdētāja vietniece

29531058

antonija.kokina@ldzb.lv

Toms Altbergs

Valdes priekšsēdētāja vietnieks

22060603

toms.altbergs@ldz.lv

Sertificēšanas centrs

SC izpilddirektors - Māris Riekstiņš

29531011

maris.riekstins@ldzb.lv

SC kvalitātes vadītāja - Antonija Kokina

67233622; 27868171; 29531058

sertificesana@ldzb.lv

antonija.kokina@ldzb.lv

SC konsultants - Zaiga Lūciņa

67234126; 29146458

zaiga.lucina@ldzb.lv 

SC psiholoģe - Rita Osipova

67233622; 27868171

rita.osipova@ldz.lv

Grāmatvede - Natalja Šostakovska

67234754

natalja.sostakovska@ldz.lv

Sertificēšanas centra rekvizīti:

 

LDzB Sertifikācijas centrs

Reģistrācijas Nr. 40008072064

 

LV52HABA0551039644630

SWEDBANK

BIC/S.W.I.F.T.HABALV22​​


Dzirnavu iela 147 k-3, Rīga, LV-1050

LDzB Sertificēšanas centra dokumentu iesniegšanas/izsniegšanas laiki:

P.,O.,T.,C. – 9.00-14.00

P. – 9.00-12.00​

Gadījumos, kad nepieciešams nodot fiziskās personas datus, komercinformāciju un citu aizsargājamu informāciju aicinām izmantot e-adresi
 

Latvijas Dzelzceļnieku biedrības Inženiertehniskā apvienība

Apvienības priekšsēdētājs

Ārijs Tuņķelis

ldzb.ita@ldzb.lv

29531014

Apvienības priekšsēdētāja vietnieks

Dainis Zvaners

dainis.zvaners@ldz.lv

67234420

Sekretāre

Nataļja Solovjova

natalja.solovjova@ldz.lv

29532372

LDzB ITA rekvizīti
Reģ.nr.LV40008072064


AS “Swedbank” HABALV22

Konts: LV13HABA0551035538546

Dzirnavu iela 147 k-3, Rīga, LV-1050

 

A.E.C. Latvijas sekcija

Prezidents - Jānis Pētersons
29531008
janis.petersons@ldz.lv
 
Sekretāre - Agnija Vihrjakova
29629937
agnija.vihrjakova@ldzb.lv
 
Valdes loceklis - Mārtiņš Keruss
67233024, 28231130
martins.keruss@ldz.lv

 
 

Saziņas forma

Ziņa nosūtīta. Paldies par izrādīto interesi!

Karte